Установка


Наша компанія виконує установку і технічне обслуговування індивідуальних приладів обліку теплової енергії.

Установка теплолічильника квартирного

Установка теплолічильника квартирного і прийняття його теплопостачальною організацією для комерційних розрахунків можливі тільки після отримання необхідної дозвільної документації та виконання нижче описаних умов:

Дозвіл балансоутримувача будівлі.

Технічні умови від теплопостачальної організації (балансоутримувача в разі теплопостачання від автономної котельні).
Індивідуально розроблений проект установки квартирного теплолічильника узгоджений з теплопостачальною організацією і територіальним органом центрального органу виконавчої влади у сфері метрології ТО ЦОВМ.

Установка теплолічильника дозволить виміряти фактично спожиту кількість теплової енергії і проводити оплату за показаннями теплолічильника, що виявляється вигідніше, ніж платити за існуючими нормативами. Вартість робіт зі встановлення теплолічильника індивідуальна для кожного клієнта, і визначається виходячи з Ваших даних.

Установка квартирного теплолічильника виконується за класичною схемою, в якій витратомір встановлюється в подавальний або в зворотний трубопровід, а датчики температури в подавальний і зворотний трубопроводи. З двох сторін від витратомірної ділянки теплового лічильника слід встановити кульові крани, а перед витратоміром, по ходу руху теплоносія, повинен бути встановлений сітчастий фільтр. Місце установки теплолічильника має перебувати за межами квартир в місці доступному для перевірки показань співробітниками теплопостачальної організації.

Передача лічильників тепла на комерційний облік здійснюється після виконання всіх монтажних робіт з влаштування вузла обліку. Процедура здачі теплолічильника починається з виклику представника нашої компанії, для чого складається лист і з одним примірником узгодженого проекту направляється в теплопостачальну організацію.

В узгоджений день приїзду метролога на об’єкті повинні бути присутніми представник балансоутримувача і представник монтажної організації. Метролог перевіряє відповідність змонтованого вузла обліку узгодженому проекту і відповідність заводських номерів лічильника тепла і його складових частин — з номерами зазначеними в паспорті теплолічильника.

Після, витратомір теплового лічильника, датчики температури і обчислювач пломбуються про що складається акт прийняття приладу на комерційний облік. В акт заносяться номери пломб і початкові показання лічильника теплової енергії, з цього моменту розрахунки за теплову енергію виробляються за показаннями теплолічильника.

Ультразвуковий теплолічильник

Ультразвуковий теплолічильник – прилад обліку теплової енергії на базі ультразвукового витратоміра, відрізняється незначним гідравлічним опором і відмінно вимірює витрату чистого теплоносія. У разі протікання сильно забрудненого теплоносія, або появи повітряних бульбашок в потоці, теплолічильники з ультразвуковими витратомірами визначають спожите тепло з істотною похибкою. Крім того, ультразвукові датчики витрати лічильників тепла чутливі до відкладень накипу на внутрішніх поверхнях витратомірної ділянки.

Механічний теплолічильник

Механічний теплолічильник – прилад обліку теплової енергії на базі механічного витратоміра, відрізняється невисокою вартістю, відносно високим гідравлічним опором і наявністю рухомих частин у витратомірній ділянці. Перед механічними перетворювачами витрати обов’язкова установка сітчастого фільтра. Прилади обліку з механічними витратомірами монтуються у будь-якому положенні, тоді як ультразвукові витратоміри не рекомендується встановлювати при потоці теплоносія зверху вниз.