Послуги


Новітня система диспетчеризації M-Bus
дозволяє дистанційно зчитувати показання з усіх приладів обліку.

Наша компанія пропонує зняття показників з системи віддаленого зчитування показань на базі теплолічильників нашого виробництва.

Диспетчеризація квартирного обліку тепла

Для диспетчеризації квартирного обліку пропонуються перевірені часом рішення, засновані на стандарті M-Bus. M-Bus забезпечує збір даних з сотень приладів обліку різних енергоносіїв по кручений мідній парі довільної конфігурації загальною довжиною до декількох кілометрів. Це інтегральне рішення, що включає в себе як апаратні засоби, концентратори з пам’яттю, так і програмні продукти, роблять процес створення мережі інтуїтивно зрозумілим і не вимагає спеціальних знань і дозволяє досягти високого ступеня автоматизації рутинних операцій збору даних обліку.

Система призначена для дистанційного зчитування даних з лічильників тепла, обладнаних виходом M-Bus(м-Бас) по дротовій системі M-Bus.
Застосовується для організації дротових мереж збору даних з лічильників тепла, встановлених у важкодоступних місцях
(приватна власність, багатоквартирні житлові будинки, підвали, промислові об’єкти, тощо) і місцях високої концентрації приладів.

M-BUS це європейський стандарт побудови систем збору даних з комерційних вузлів обліку. Цей стандарт дозволяє зчитувати показання з сотень приладів з компактно розташованих об’єктів. Лічильники тепла з імпульсним виходом підключаються до реєстраторів. Лічильники імпульсів-реєстратори і лічильники води з імпульсним виходом організують деревоподібну структуру. Передача вимірювальної інформації в комп’ютер здійснюється за стандартом RS485 по некомутованим (з використанням перетворювача RS485/RS232) і комутованим (з використанням модему) дротовим лініям зв’язку, а також радіоканалу з використанням GSM модему.

У кожного теплолічильника є свій мережевий номер. Система диспетчеризації дозволяє створити лінію з 250 приладів підключених до одного концентратора Mbus. Всі показання передаються на комп’ютер, в якому встановлено спеціальне програмне забезпечення.
Інформація передається через Інтернет-зв’язок.

Варіанти підключення до системи M-Bus

DSL-зв’язок

GSM модем

GSM

RS232 (або так званий СОМ-порт)

RS232